Pentru revitalizarea FORUMULUI !!!

Anunțuri administrative, sugestii forum, probleme în funcționare, etc.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

vaiss100
**
**
Mesaje: 27
Membru din: 17 Dec 2012, 23:59

Pentru revitalizarea FORUMULUI !!!

Mesaj de vaiss100 »

Salutare la toti colectionarii !

Sunt membru nou pe forumul vostru, colectionar deasemenea.

Din zeci de pagini care le-am studiat pe forumul dvs. mi-am facut o parere despre ce si cum sunteti interesati.

Insa am o rugaminte la domnii administratori/moderatori !
Forumul are nevoie de o revitalizare !!!

Eu mai am cont si pe un alt site de socializare din Romania tot despre colectii, si anume legat de fotbal, site-ul se numeste paniniromania,

http://www.panini-romania.com/index.php

unde se incearca completarea albumelor panini cu stickerele cu fotbalistii respectivi si vreau sa va dau o informatie care este foarte utila la noi pe acest site : userii care au declarat ,,topic inchis'' sau ,,anuntul numai este de actualitate'' au topicul blocat cu un lacat de catre moederatori, la care viitorii useri care doresc postarea unui nou anunt in topicul respectiv nu mai pot face asta.
Mi se pare si normal, deoarece topicul numai este de actualitate.
Iar fontul anuntului de pe pagina de schimburi/vanzari/cumparari/lipsuri albumul respectiv este marcat cu un bleu mai inchis pt a nu mai da click pe el iarasi din moment ce numai este valabil.

Va atasez un link unde puteti verifica cu privire la aceasta informatie.

http://www.panini-romania.com/index.php ... 39.20.html

Sper sa puteti realiza si aici acest lucru de care va spun pt ca imi este greu sa intru pe 100 de topicuri la schimburi, din care sa am ce schimba la 30 dintre ele, iar apoi cand voi lua legatura cu userii doar 3-4 sa imi spuna ca mai au piesele respective.

Imi cer scuze pt neconvenienta si va multumesc pt ca m-ati inteles !

Consider ca este mult mai usor pt toti utilizatorii daca se va face acest lucru.

Noapte Buna !
,,Uneori cineva plateste cel mai mult pentru lucruri pe care altul le poate obtine gratis’’, Albert Einstein.
Scrie răspuns