Pentru imagini mari

Anunțuri administrative, sugestii forum, probleme în funcționare, etc.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Avatar utilizator
PRONUMISMATICA
Site Admin
Mesaje: 4936
Membru din: 07 Ian 2005, 20:04
Contact:

Pentru imagini mari

Mesaj de PRONUMISMATICA »

Pentru imagini mari va rog sa folositi Albumul de imagini de pe forum (linkul il gasiti si pe prima pagina a forumului). Se pot incarca si imagini (fisiere) mari, de pana la 2.5Mega. Imaginile incarcate pe siteuri e upload fotografii (cum se proceda pana acum) pot fi sterse dupa un timp de administratorii siteurilor respective. Am cumparat spatiu si trafic nelimitat pentru site, deci nu vor mai fi probleme.

Deci daca aveti o imagine mare pe care doriti s-o atasati la un topic, atunci o puteti incarca in Albumul de imagini si dati linkul catre poza in topicul unde doriti.
babanezu
*****
*****
Mesaje: 343
Membru din: 11 Oct 2007, 16:50
Localitate: Bucuresti - Ploiesti -Brasov
Contact:

Mesaj de babanezu »

Am incarcat in galeria personala un set de imagini mari . Sper sa va placa

O sugestie pt dl. Aldor - se poate face o setare astfel incat sa poate fi incacat un calup de poze , sa nu se mai faca incarcarea pe fiecare imagine separat ?
Avatar utilizator
PRONUMISMATICA
Site Admin
Mesaje: 4936
Membru din: 07 Ian 2005, 20:04
Contact:

Mesaj de PRONUMISMATICA »

Din pacate in versiunea actuala nu exista o astfel de setare. La anul probabil vom avea un design nou si vor mai fi cateva modificari pe forum, mai vedem atunci.

P.S.
Superbe imaginile.
Avatar utilizator
andi_codescu
******
******
Mesaje: 791
Membru din: 11 Ian 2007, 19:35
Localitate: Valenii de Munte

Mesaj de andi_codescu »

babanezu scrie:Am incarcat in galeria personala un set de imagini mari . Sper sa va placa

O sugestie pt dl. Aldor - se poate face o setare astfel incat sa poate fi incacat un calup de poze , sa nu se mai faca incarcarea pe fiecare imagine separat ?
Intr-adevar imaginile sunt extraordinare, si prin continut, dar mai ales prin calitate. Multumim.
Avatar utilizator
Yu_L.Yan
******
******
Mesaje: 1509
Membru din: 10 Noi 2005, 18:58
Localitate: Yassi
Contact:

Mesaj de Yu_L.Yan »

babanezu scrie:Am incarcat in galeria personala un set de imagini mari . Sper sa va placa
Felicitari ... o colectie de fotografii cat se poate de interesante ... :D
Imagine
http://coinsandliterature.blogspot.com/
Imagine

"Stiu marii paznici unde ne aflam?
Abia iesiti din scutecele humii,
Ne-am catarat pe-acoperisul lumii
Si pe taisul evului umblam."
Avatar utilizator
PRONUMISMATICA
Site Admin
Mesaje: 4936
Membru din: 07 Ian 2005, 20:04
Contact:

Mesaj de PRONUMISMATICA »

Am marit limita de marime pentru pozele atasate in topicuri de la 100K la 500K. Deci de acum incolo se pot atasa jpg-uri, gif-uri, etc. cu marimea maxima de 500K.
Avatar utilizator
Ricky-bm
******
******
Mesaje: 552
Membru din: 31 Ian 2010, 12:37
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de Ricky-bm »

Mersi pt initiativa :) este ok.
http://www.okazii.ro/catalog?per_page=2 ... t=ricky-bm

Mai bine taci si dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
Scrie răspuns