Tirg Antichitati, numismatica, etc. La PITESTI

Aici vă puteți anunța colegii colecționari despre unde și când se va ține următorul târg numismatic sau va puteți spune părerea despre ultimul târg numismatic care a avut loc.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Scrie răspuns
flavius_vg
***
***
Mesaje: 95
Membru din: 06 Sep 2011, 19:10

Tirg Antichitati, numismatica, etc. La PITESTI

Mesaj de flavius_vg »

In zilele de 8 si 9 noiembrie 2013, va avea loc la PITESTI, in cadrul Complexului JUPITER (Carrefour Pitesti) a IV-a editia a Tirgului de antichitati.
andrei-iulian
***
***
Mesaje: 94
Membru din: 09 Iun 2010, 21:44

Re: Tirg Antichitati, numismatica, etc. La PITESTI

Mesaj de andrei-iulian »

flavius_vg scrie:In zilele de 8 si 9 noiembrie 2013, va avea loc la PITESTI, in cadrul Complexului JUPITER (Carrefour Pitesti) a IV-a editia a Tirgului de antichitati.

Intre ce ore va fi targul ?
flavius_vg
***
***
Mesaje: 95
Membru din: 06 Sep 2011, 19:10

tirg

Mesaj de flavius_vg »

Acum am vazut ca am comis o greseala. Tirgul se va desfasura in intervalul 8-10 noiembrie 2013. Mai exact Vineri, Simbata si duminica.
Tirgul se va desfasura pe culoarul interior de la Carefour Pitesti, deci practic va avea programul Supermarketului, incepind cu ora 8,00 si pina pe la 21,00-22,00.
andrei-iulian
***
***
Mesaje: 94
Membru din: 09 Iun 2010, 21:44

Re: tirg

Mesaj de andrei-iulian »

flavius_vg scrie:Acum am vazut ca am comis o greseala. Tirgul se va desfasura in intervalul 8-10 noiembrie 2013. Mai exact Vineri, Simbata si duminica.
Tirgul se va desfasura pe culoarul interior de la Carefour Pitesti, deci practic va avea programul Supermarketului, incepind cu ora 8,00 si pina pe la 21,00-22,00.

Multumesc pentru informatii !
flavius_vg
***
***
Mesaje: 95
Membru din: 06 Sep 2011, 19:10

Tirg

Mesaj de flavius_vg »

Pentru cei interesati, numarul expozantilor a fost mult mai mic decit anul trecut. Deci si produse mult mai putine.
Pacat, pentru ca este singurul tirg din zona.
Scrie răspuns