Intre viata si moarte

O 'bază de date' cu persoane pe care probabil e mai bine să le evitați când vindeți / cumpărați / faceți schimburi.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Vranceanu
*****
*****
Mesaje: 245
Membru din: 16 Sep 2010, 01:39
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Vranceanu »

Acum am dat peste acest topic, si povestea mi se pare fantastica. Ce film s-are putea face, ce roman politist ar iesi !
As dori sa va rog sa imi indicati si mie un link unde lucrurile sunt relatate de la inceput, fiindca aici povestea incepe abrupt cu recuperarea unei parti din colectie, insa nu am priceput totusi cum a inceput totul.
:)
grossvs
***
***
Mesaje: 61
Membru din: 17 Iul 2009, 20:27

Mesaj de grossvs »

Buna ziua !

Rog pe aceasta cale sa ma caute in pm cine a avut de a face cu Dl. sigillum2008 . Astept in special mailuri cine are tranzactii nefinalizate cu dansul. (din pacate se pare ca nu sunt singur ...).

Cu stima,
Avatar utilizator
BogdanC
moderator
moderator
Mesaje: 448
Membru din: 10 Ian 2005, 11:03
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de BogdanC »

Domnul respectiv nu mai răspunde la mesaje din decembrie 2010. O asemenea tăcere totală este foarte ciudată, sper să nu fie nimic grav la mijloc. Dar probabil că nimeni de pe forum nu ne poate lămuri ce s-a întâmplat...
Monedele Moldovei şi Ţării Româneşti http://monederomanesti.cimec.ro
grossvs
***
***
Mesaje: 61
Membru din: 17 Iul 2009, 20:27

Mesaj de grossvs »

Buna ziua !

Incerc sa rezolv aceasta "tacere". Cu mine personal are multe tranzactii nefinalizate (este dator cu o suma destul de considerabila). Dupa cum stiu nu sunt singur in aceasta situatie.

Rog pe aceasta cale sa ma contacteze in pm cine a avut tranzactii (finalizate sau nu) cu acest "domn".

g.
Scrie răspuns