unde se intalnesc colectionarii din oradea?

Aici vă puteți anunța colegii colecționari despre unde și când se va ține următorul târg numismatic sau va puteți spune părerea despre ultimul târg numismatic care a avut loc.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Scrie răspuns
horia
****
****
Mesaje: 112
Membru din: 09 Mar 2007, 14:38
Localitate: brasov
Contact:

unde se intalnesc colectionarii din oradea?

Mesaj de horia »

maine 25 iulie voi fii in Oradea si vreau sa stiu daca si unde se intalnesc colectionarii de tot felul din Oradea. exista un cerc cu sediul stabil unde ii gasesc? va multumesc anticipat.
Avatar utilizator
Bogdan R
******
******
Mesaje: 557
Membru din: 08 Ian 2005, 10:17
Localitate: þara lui Moº Crãciun ;-)

Mesaj de Bogdan R »

Numismatii se intalnesc sambata dimineata, in curtea Cercului Militar de pe str.Eminescu nr.5
Duminica singura sansa sa va intalniti cu cativa numismati e sa mergeti la piata de vechituri. Ii veti identifica usor, dupa clasoarele cu monede si bancnote expuse pt vanzare.
''Orice ar fi sã ne aducã viitorul ºi oricât de mult ar trebui sã suferim, nu încetaþi a cultiva ceea ce a fost ºi trebuie sã rãmânã specificul sufletului românesc: credinþa, vrednicia, setea de libertate ºi dreptate precum ºi omenia cea mai deplinã faþã de semeni''

Majestatea Sa Mihai I Regele Românilor
horia
****
****
Mesaje: 112
Membru din: 09 Mar 2007, 14:38
Localitate: brasov
Contact:

Mesaj de horia »

imi poti spune te rog si unde este aceasta piaata de vechituri? eu nu sunt din Oradea dar cunosc cat de cat orasul. mersi .
Scrie răspuns