mesaje private

Anunțuri administrative, sugestii forum, probleme în funcționare, etc.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Paul_Mihail
**
**
Mesaje: 26
Membru din: 18 Oct 2011, 15:13

mesaje private

Mesaj de Paul_Mihail »

Buna ziua

Am si eu o intrebare si o nemultumire. Am scris unui coleg de forum in data de 4 aprilie un mesaj privat in care ii spuneam ca as vrea sa cumpar o moneda pe care dansul a oferit-o spre vanzare. Vazand ca nu am primit niciun raspuns, am intrat astazi in mesageria mea si... ce sa vezi? Mesajul meu se afla inca si astazi in casuta cu mesaje in curs de expediere. Exista vreo explicatie pentru asta? Probabil ca acea moneda s-a vandut demult si nu mai am nicio sansa la ea. As vrea sa intreb pe cei care se ocupa cu transmiterea mesajelor: o faceti selectiv? Numai anumite mesaje ajung in casuta destinatarului sau doar ale mele in mod special sunt interzise?
Avatar utilizator
BNVlad
***
***
Mesaje: 64
Membru din: 15 Mar 2011, 00:30
Localitate: CRAIOVA

Mesaj de BNVlad »

Buna ziua !

Din cate stiu eu, mesajul sta in cutia cu mesaje in curs de expediere pana cand este citit de catre destinatar. Deci, cel mai probabil mesajul dumneavoastra nu a fost citit de catre domnul respectiv. Stiu ca am avut si eu aceeasi nedumerire acum ceva timp. Daca totusi ma insel, sau s-a schimbat ceva de atunci, sigur va va lamuri unul dintre colegii nostri administratori.

Stima !
IN FIDE SALUS
uncetatean
*****
*****
Mesaje: 345
Membru din: 10 Mar 2012, 14:47
Localitate: Romania

Mesaj de uncetatean »

Daca nu s-au facut modificari la forum in ultima perioada atunci asa este. Ramane la sectiunea mesaje in curs de expediere pana in momentul in care destinatarul citeste mesajul.
Paul_Mihail
**
**
Mesaje: 26
Membru din: 18 Oct 2011, 15:13

mesaje private

Mesaj de Paul_Mihail »

Va multumesc mult amandorura. Nu stiam asta si ma necajjisem.
Imi cer scuze pentru reactia mea si ii rog pe domnii moderatori sa nu se supere prea tare.
O zi buna in continuare la toti colegii.
Scrie răspuns