Promovare pe OKAZII !!!

O 'bază de date' cu persoane pe care probabil e mai bine să le evitați când vindeți / cumpărați / faceți schimburi.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Scrie răspuns
roantichitati
******
******
Mesaje: 585
Membru din: 31 Ian 2006, 23:54
Contact:

Promovare pe OKAZII !!!

Mesaj de roantichitati »

S-a schimbat modalitatea de promovare in cadrul site`ului , am observat asta dupa ce am promovat o licitatie citind textul de pe site


"Varianta veche a acestei promovări (înainte de 1 august 2011) separă rezultatele în două liste, îngreunând alegerea și cumpărarea produselor. Începând de la 1 august, produsele cu promovare „Specială în liste” vor fi afișate mai sus în paginile de rezultate listate după relevanță, prioritar celorlalte produse cu aceleași caracteristici.

În plus, listările după timp, preț și oferte vor ordona rezultatele strict în funcție de aceste criterii, fără a împărți în două listele de rezultate. Astfel, produsele vor fi mai ușor de găsit de către potențialii cumpărători."


Am urmarit licitatia si am constatat ca nu este afisata in primele pagini asa cum era inainte de schimbare , am dat cautare dupa oferte (licitatia avand o oferta) si SURPRIZA in lista cu rezultate aceasta apare ULTIMA in urma tuturor licitatiilor majoritatea dintre ele fara promovare si cu multe zile pana la terminare , licitatia mea terminandu-se in 6 zile . Intrebarea mea este :

- In ce consta aceasta promovare ?





.
Scrie răspuns